MEN'S HALL
MEN'S HALL
Передзвоніть мені
Write Close
Close
Залиште нам свій номер телефону і ми перетелефонуємо
Запис на консультацію
Запис здійснюється після консультації з майстром. Ви можете зв'язатись з нами в Telegram або ж залишити свої контактні дані, щоб ми Вам перетелефонували

Масаж та тейпування

Масаж та тейпування

Ціни на послуги

Масаж
Класичний
₴350
45 хвилин
Масаж застосовується як лікувально-профілактичний засіб, сприяє зняттю напруги і перевтоми, поліпшенню загального самопочуття, відновленню працездатності.
Лікувальний
₴350
50 хвилин
Це прийоми ручної дії на шкіру, м'язи, тканини. Масаж допомагає вилікувати хвороби хребта і нервової системи, відновити організм після травм або операції. Лікувальний масаж буває загальним і локальним. Загальний масаж впливає на все тіло. Під час локального масажу фахівець масажує окремі ділянки.
Спортивний
₴350
45 хвилин
Для фізичного вдосконалення спортсмена, збереження його спортивної форми, а також для швидшого подолання втоми та відновлення сил під час спортивного тренування, змагань, перед підготовкою до спортивного виступу (як одна із форм «розминки») та після нього.
Відновлюючий
₴350
45 хвилин
Відновлюючий масаж застосовується після навантажень, щоб швидко відновити і підняти працездатність, зняти емоційну напругу , розслабити мязи, покращити кровообіг
Вакуумний
₴400
45 хвилин
Вакуумний масаж може застосовуватися:
  • для лікування остеохондрозу;
  • для лікування легенів;
  • для корекції фігури
Тейпування
Тейпування
від 100 грн
Це методика нанесення спеціальної клейкої стрічки на забиті і травмовані ділянки опорно-рухового апарату. В основному тейп наноситься на пошкоджені м'язи і суглоби, створюючи спокій тій ділянці, на якій він закріплений.
Ціна залежить від складності аплікації.