MEN'S HALL
MEN'S HALL
Передзвоніть мені
Write Close
Close
Залиште нам свій номер телефону і ми перетелефонуємо
Запис на консультацію
Запис здійснюється після консультації з майстром. Ви можете зв'язатись з нами в Telegram або ж залишити свої контактні дані, щоб ми Вам перетелефонували

Тату-кабінет

Тату-кабінет

— Що необхідно зробити перед візитом до тату майстра?
У першу чергу ми рекомендуємо вам визначитись з ідеєю та стилем татуюювання, пізніше вибрати картинки які вам найбільше імпонують. Бажано, щоб це були зображення хорошої якості. Візьміть їх з собою на будь-якому цифровому носієві. Обов'язково запишіться на консультацію. Всі процедури виконуються лише після узгодження з тату-майсторм: ескізу, часу і вартості.
— Художнє татуювання
Ми знаємо, як вам не легко визначитися з татуюванням. Наші майстри – професіонали з великим досвідом і художнім смаком. Вони потурбуються про те, щоб ви гордилися своїм татуюванням. Тому що кожна ваша ідея – це наша персональна вершина.
— Ціна татуювання визначається на консультації.
Розробка ескіза — безкоштовно
Консультації — безкоштовно

— Лазерне видалення тату
Якщо вам не подобається зроблене татуювання , то в нашій студії є можливість провести її видалення з використанням сучасного лазерного устаткування. Не варто миритися з наявністю татуювання, якщо воно зроблене неякісно або набридло. У студії Men's Hall використовується сучасний лазер, який дозволяє проводити процедуру без шрамів і небажаних наслідків.
Вартість видалення визначається на консультаці.