MEN'S HALL
MEN'S HALL
Передзвоніть мені
Write Close
Close
Залиште нам свій номер телефону і ми перетелефонуємо
Запис на консультацію
Запис здійснюється після консультації з майстром. Ви можете зв'язатись з нами в Telegram або ж залишити свої контактні дані, щоб ми Вам перетелефонували

Тату-кабінет

Тату-кабінет

— Що необхідно зробити перед візитом до тату-майстра?
Для початку ми рекомендуємо вам визначитись з ідеєю та стилем татуювання. Після цього — вибрати зображення, які вам найбільше імпонують. Бажано, щоб це були зображення хорошої якості. Візьміть їх з собою на будь-якому цифровому носієві. Обов'язково запишіться на консультацію. Всі процедури виконуються лише після того, як ви узгодите з тату-майстром ескіз, час та вартість тату.
— Художнє татуювання
Ми знаємо, як важко визначитися з татуюванням, адже воно з вами надовго. Наші майстри – професіонали з великим досвідом і художнім смаком. Вони подбають про те, щоб ви пишалися своїм татуюванням. Ми переконані: кожна ваша ідея — наша персональна вершина.
— Вартість татуювання визначаємо на консультації в залежності від розміру, складності та матеріалів.
Розробка ескізу — безкоштовно.
Консультації — безкоштовно.

— Лазерне видалення тату
Якщо вам не подобається зроблене татуювання, то в нашій студії є можливість видалити його за допомогою сучасного лазера. Не варто миритися з наявністю тату, якщо воно зроблене неякісно або набридло. У студії Men's Hall використовуємо сучасний лазер, який дозволяє проводити процедуру видалення без шрамів й інших небажаних наслідків.

Вартість видалення визначається на консультації залежно від складності роботи.
Сформувати візит
Заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемось з Вами якнайшвидше.
Ваш телефон
Введіть коментар