Передзвоніть мені
Write Close
Close
Залиште нам свій номер телефону і ми перетелефонуємо

MEN'S HALL

Студія чоловічого догляду

MEN'S HALL

Студія чоловічого догляду
MH - як барбершоп, тільки набагато краще!

Це неординарний проект, ми переосмислили класичний ринок барбершопів, та заснували новий простір для чоловіків – MEN`S HALL.

Заклад створений для того, щоб Ви відчули сучасну та спокійну атмосферу з мінімалістичним та елегантним стилем, серед повсякденого життя.

Наша місія – підібрати ВАМ персональний лук, який відповідатиме перевагам Вашого волосся, формі голови та обличчя, щоб отримати оригінальний та сучасний вигляд! Ми скульптори, працюючи з матерією волосся, тому що живем тим, що робимо.

Також в MH Ви можете скористатись послугами, які не надають класичні барбершопи.
Побувавши тут, MEN`S HALL стане для Вас синонімом якості, сервісу та професіоналізму.
І це не все, інші деталі розкажемо Вам особисто.
MEN`S HALL – це ексклюзив, створений для Тебе!


Шановні клієнти!
Ми піклуємось про вас та ваших рідних. Тому, в зв'язку з ситуацією в країні ми повинні повідомити Вас про те, що зачиняємо нашу студію на карантин до 3-го квітня.

Онлайн запис також буде закрито, тому що не впевнені, що це все закінчится у визначений термін. Тому, якщо хочете створити запис на майбутнє, Ви можете зателефонувати за номером телефону 073-011-71-71, написати в месенджери (Viber, Telegram) або в Direct інстаграму(@menshallcomua) і забронювати місце для того щоб бути першим в списку на послугу.

Коли закінчиться карантин, ми обов'язково обдзвонимо кожного з Вас, хто подав за'явку в список для очікування,та узгодимо час та дату майбутнього візиту.

Закликаємо всіх віднестись до ситуації відповідально!!! Бережіть себе та не хворійте.

З повагою Ваш Men's Hall ❤️